ΓΕΝΕΑΛΟΓΙΚΟΣ ΚΛΑΔΟΣ
ΚΟΥΡΟΥΝΙΩΤΗ Δημητρίου, ‛‛Ζούπα’’ (1865)

Δημήτριος ΚΟΥΡΟΥΝΙΩΤΗΣ1865

Name
Δημήτριος ΚΟΥΡΟΥΝΙΩΤΗΣ
Given names
Δημήτριος
Surname
ΚΟΥΡΟΥΝΙΩΤΗΣ
Also known as
Ζούπας
Note: Καταγωγή από Ελληνικό. Η αδελφή του Πολυξένη, ήρα του Παπανικολάου Παναγιώτη, ενυμφεύθη εκ νέου τον Γεώργιο Γαϊτανάρη "Σαντάσκη"
Family with Ελένη Κόκκορη - View this family
himself
wife
Marriage:
son
4 years
son
14 years
daughter
-7 years
son
6 years
son
4 years
daughter
1 year
daughter
1 year
daughter

Birth 1865

MarriageΕλένη ΚόκκορηView this family
yes

Birth of a son
#1
Χρήστος Κουρουνιώτης
1894 (Age 29 years)

Birth of a son
#2
Αθανάσιος Κουρουνιώτης
1897 (Age 32 years)

Birth of a son
#3
Φώτιος Κουρουνιώτης
1902 (Age 37 years)

Birth of a son
#4
Μιχαήλ Κουρουνιώτης
1907 (Age 42 years)

Birth of a daughter
#5
Αθανασία Κουρουνιώτη
1910 (Age 45 years)

Birth of a daughter
#6
Βασιλική Κουρουνιώτη
1910 (Age 45 years)

Birth of a daughter
#7
Άννα Κουρουνιώτη
1910 (Age 45 years)

Birth of a daughter
#8
Σταυρούλα Κουρουνιώτη
1910 (Age 45 years)

Deathyes

Last change June 23, 201708:49:31

by: admin
Name

Καταγωγή από Ελληνικό. Η αδελφή του Πολυξένη, ήρα του Παπανικολάου Παναγιώτη, ενυμφεύθη εκ νέου τον Γεώργιο Γαϊτανάρη "Σαντάσκη"